دانلود آخرین نسخه نرم افزار WinProladder برنامه نویسی پی ال سی های Fatek

شرکت Fatek یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید PLC ،HMI، اینورتر و سرووموتور در جهان است که محصولات آن در برخی از صنایع کوچک کشور مورد استفاده قرار گرفته است. محصولات این شرکت دارای قابلیت های متعددی بوده و این شرکت بعد از دو دهه فعالیت در زمینه تولید PLC از اعتبار بالای در مجامع صنعتی برخوردار است.

WinProladder

معرفی PLC های شرکت Fatek:

PLCهای Fatek به صورت ماژولار عرضه می شود، برای راه اندازی و استفاده از این PLC به یک ماژول منبع تغذیه، یک ماژول Main Units (بخش پردازنده) و یک ماژول ورودی/خروجی نیاز است. کاربر می تواند با توجه به مدل ماژول Main Units ماژول های مختلف دیگری همچون ماژول های ارتباطی، ماژول های اندازه گیری و… در آرایش سخت افزاری خود قرار دهد.

PLC های Fatek براساس نام ماژول Main Units نام گذاری می شوند، Main Units در سه دسته Basic (مدل FBs-10/14MA- و FBs-20/24MA- و FBs-32/40MA/B- و FBs-60MA/B- و…) و Advanced (مدل FBs-10/14MC و FBs-20/24MC و FBs-32/40MC و FBs-60MC و…) و NC Positioning (مدل FBs-20MN و FBs-32MN و FBs-44MN و…) تولید می گردد که هر کدام از این محصولات دارای ویژگی های خاص خود است که شما می توانید با دانلود این فایل اطلاعات بیشتری را در این مورد بدست آورید.

برنامه ریزی PLC:

شرکت Fatek برای برنامه ریزی PLCهای خود نرم افزار WinProladder را ارائه کرده است، در نرم افزار WinProladder کاربران می توانند به زبان لدر برای تمامی PLCها برنامه نویسی کنند، در این نرم افزار امکان برنامه ریزی PLC و شبیه سازی برنامه نیر وجود دارد.

Winproladder

Software
WinProladderV3.31 BUILD 278222023/09/13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از کوکی ها استفاده میکند با استفاده ما از کوکی ها برای نمایش بهتر موافقت میکنید؟